Spolupráce

Chcete projekt "Putujme po hradech a zámcích" podpořit prodejem nebo se stát autory/spoluautory dalších vl.průvodců této řady?

 

Nebráníme se spolupráci ani s těmi nejmenšími knihkupectvími, trafikami, prodejnami suvenýrů, map a průvodců (tzv. prodejnami „jedné osoby“) a nemáme také žádné minimální (a vůbec ne už maximální) požadavky na objednávky limitující spolupráci - neváhejte nás kontaktovat!

 

Napište nám, pokud máte zájem naše zboží prodávat:

 Jméno: *

 Příjmení: *

 Město:

 Váš telefon: *

 Váš e-mail: *

Chci vaše zboží prodávat:

 

 Mám zájem o:

Vlastivědné průvodce   Rekonstrukce hradů (pohlednice)   Pověsti  

 Předpokládaný odběr ks.:

 Předpokládám objednávky:

 Zpráva:

 

 

 Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

Stačí jen napsat a můžete se stát autory nebo spoluautory.

 

Řada vlastivědných průvodců je téměř nekonečná, zvláště drobných tvrzišť a zámečků ve vesnicích, jakož i hrádků v lesích
jsou tisíce. Myslíte-li si, že ten „váš“ může přijít na řadu až za dlouho, můžete vydání brožury podstatně urychlit, najde-li se někdo, kdo
se v historii dané stavby nebo lokality vyzná, vlastní dobrou literaturu a ledacos se dozvěděl třeba od pamětníků nebo ze starých zápisů (příběhy, pověsti, fotografie atd.).

 

Máme výbornou zkušenost s vámi, kteří víte o zřícenině nebo zámečku v obci mnohem více než kdokoli jiný, poněvadž se o ně zajímáte už léta, zaznamenali jste nedocenitelná svědectví, prostudovali jste všechnu dostupnou (i nedostupnou) literaturu, sesbírali staré fotografie, kresby a pohledy nebo si okopírovali vyobrazení z minulosti, doslechli jste se o zajímavostech a hlavně - máte potřebu či touhu nenechat si to vše pro sebe. Především publikace méně známých objektů by měla podle našich představ vznikat za přispění místních nadšenců, zájemců a pamětníků.

 

Stačí se ozvat. Od prvního kontaktu k dodání publikace do prodeje je doba krátká, maximálně několik málo měsíců. Netřeba psát do šuplíku . . . Nyní je pro to ideální doba.

 

Napište nám, pokud máte zájem spolupracovat:

 Jméno: *

 Příjmení: *

 Město:

 Váš telefon: *

 Váš e-mail: *

Mám zájem spolupracovat a mám podklady pro vznik:

 

 Zpráva:

 

 

 Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: