Reklama na Nakladatelství PUTUJME v Mladé frontě DNES

V pátek 13.11.2015 vyšla v Mladé frontě DNES tištěná reklama na Nakladatelství PUTUJME. Věříme, že reklama dorazila právě k těm, které oslovit měla a přispěla k rozvoji projektu „Putujme po hradech a zámcích“ a přidala další poutníky do našich řad, kteří naleznou potřebné informace pro návštěvu památek.

 

Mladá fronta DNES (zkráceně MF DNES, nebo MfD) je jeden z nejprodávanějších českých deníků. Noviny jsou registrované pod kódem ISSN 1210-1168. Začaly vycházet 1. září 1990.

 

Noviny MF DNES jsou vydávané denně s výjimkou neděle ve formátu 310 × 230 mm s přílohami ve stejném formátu nebo v časopiseckém formátu A4. Vydání obsahuje regionální přílohu příslušného kraje nebo srovnatelné oblasti. Tištěný náklad se liší podle dne vydání od 134,3 tisíc do 287,2 tisíc výtisků. Denně je prodáno přibližně 144 tisíc výtisků, z toho necelých 48 tisíc v pultovém prodeji a přes 89 tisíc formou předplatného. Týž vydavatel provozuje také internetový portál iDNES.cz, na němž jsou publikovány některé texty z tištěného deníku a naopak.

 

 

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: